theaterwandeling van kattenpootjes en narrenstreken

Kleuters ontdekken Ieper via deze verrassende theaterwandeling boordevol interactie, spitse dialogen en leuke spelletjes! De kat 'Cieper van Ieper' en haar vriend 'Narren de Nar' brengen de Ieperse geschiedenis op een luchtige en verstaanbare manier.

Praktische info

  • De wandeling start aan het Yper Museum.
  • Prijs: 80 EUR (toegang Yper Museum niet inbegrepen)
  • Max. 25 personen
  • Duur: 1,5 tot 2 uur
  • Enkel mogelijk in combinatie met een museumbezoek (3,50 EUR/leerling-Ieperse scholen gratis).
  • Deze wandeling organiseren we ook voor kinderen van het eerste, tweede en derde leerjaar, voor jeugdverenigingen en families met kinderen.

Reserveren

Nog een praktische vraag? Vraag maar raak via reservaties.musea@ieper.be.

Voor de realisatie van 'Van Kattenpootjes en Narrenstreken' nam het Yper Museum regisseur Piet Lesage onder de arm. Sinds 1995 maakte hij theaterwandelingen voor de succesvolle Ieperse Nocturnes en historische vertelwandelingen voor gemeentes en provinciedomeinen. Samen met kleuterleidster en actrice Katrien Vanspranghe ontwikkelde hij de interactieve theaterwandeling met heel wat speelse elementen voor jonge kinderen.